Sylwester 2018/2019

Rusza rejestracja wolontariuszy!

Otwieramy rejestrację wolontariuszy na Sylwestrze z Ubogimi 2017/2018!

W przeciwieństwie do poprzednich edycji, w tym roku nabór wolontariuszy będzie się odbywał nieco inaczej… Ze względów logistycznych oraz bezpieczeństwa samej imprezy (nie jesteśmy w stanie powiększyć naszej sali), a także wsłuchując się w głos zeszłorocznych uczestników (pojawiło się naprawdę wiele odpowiedzi w ankiecie mówiących o zbyt dużej liczbie wolontariuszy) jesteśmy zmuszeni wprowadzić limit wolontariuszy zaangażowanych w samego Sylwestra z Ubogimi 2017/2018 w Katowicach.

Stąd też pierwszym etapem naboru wolontariuszy jest rejestracja internetowa. Aby się zarejestrować należy wypełnić formularz dostępny na naszej stronie: http://sylwesterzubogimi.pl/wolontariat/
Kolejnym ważnym punktem jest spotkanie dla wolontariuszy, które odbędzie się 11 grudnia o godz. 19:00 na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Śląskiego (ul. Jordana 18, Katowice). Udział w spotkaniu jest obowiązkowy i stanowi warunek uczestnictwa w samym Sylwestrze – zwolnieni mogą być z niego jedynie wolontariusze mieszkający poza Śląskiem lub posiadający stosowne usprawiedliwienie (choroba, wypadek losowy).

Z racji wprowadzenia limitu wolontariuszy podczas Sylwestra z Ubogimi 2017/2018 po jego osiągnięciu zostanie otwarta rejestracja na listę rezerwową. O ewentualnym udziale wolontariuszy rezerwowych będziemy informować mailowo.
Dodatkowo informujemy, iż przyjście na spotkanie bez wcześniejszej rejestracji internetowej nie zapewnia udziału w imprezie.

W razie pytań i wątpliwości – piszcie do nas na facebooku lub mailowo: wolontariusze@sylwesterzubogimi.pl !

Posted in Bez kategorii.